Skoro kao magija - dobre novosti već na početku godine

17. januar 2019.

Jasno nam je da su online kursevi Krojačeve škole za relativno kratak period postigli odlične rezultate.
Svakodnevno stižu pohvale od učenika, a najveće priznanje je kada nam neko javi da mu je znanje iz naše škole pomoglo da pronađe posao.

Srećni smo kada čujemo takve vesti. To je još jedna potvrda da je program naših online kurseva u potpunosti prilagođen zahtevima IT tržišta.

Međutim, mi ne umemo da se zaustavimo.

Uvođenje novih kurseva i akcija uskoro će postati svakodnevica. I sigurni smo da neće dosaditi. Jer kome još mogu da dosade znanje i popusti?

Sada naši učenici imaju priliku da sa malo truda stave popust u džep i iskoriste ga kada im odgovara. Ili ga poklone nekome ko želi da uči.

Dakle, kada završiš bilo koji online kurs Krojačeve škole i napišeš svoj utisak (svoj iskreni utisak), dobijaš 30% popusta na sledeći upisani kurs ili obuku. Možeš ga iskoristiti ti ili neko tebi drag. Promo kod za popust je HVALA. Jer HVALA je magična reč. :)

Pogledaj online kurseve i odluči koji ćeš da upišeš.

Obrati pažnju na kurseve na akciji, jer su trenutno po ceni koju vidiš. Uskoro će se nešto promeniti.

Najnoviji su Wireframe i Mockup - ako želiš da napraviš online shop.

Najtraženije su online obuke Web dizajn i Frontend developer - ako imaš nameru da menjaš zanimanje.

Nemoj se iznenaditi ako negde naiđeš na skriveni popust. Kod nas je sve moguće. Postani deo Krojačeve škole i stvori svoje mogućnosti.

Samo napred!