Vest koja ti menja budućnost

18. maj 2018.

Ako želiš da učiš i budeš bolji, naravno.

A da bi se bilo šta promenilo - mora se početi.

Ukoliko planiraš da se baviš web razvojem (web dizajn, frontend, full stack, programiranje) temelj znanja mora biti jak. Kod nas sve počinje od Web dizajn obuke koja ne zahteva predznanje. Tako je i sa online obukom Veliki Prasak. Upisuju se pojedinačno, ali razumemo vreme u kom je sve brzo i kada znanja dolaze na više različitih nivoa i odlučili smo da te nagradimo i pomognemo u tvom putu ka napretku. Zato:

Ako upišeš Web dizajn obuku do 15. avgusta DOBIJAŠ BESPLATNO Veliki prasak!

Razumeš koliko je ovo Važno i Veliko? Naučićeš duplo brže!

Zauvek ti ostaju video lekcije HTML- a, CSS- a, Responsive/ Bootstrap- a, SASS- a, Servera i Praktičnog rada. 110 predavanja, 20 sati video lekcija, 14 kvizova i 6 domaćih zadataka za proveru znanja. Sve što ćeš učiti u učionici ćeš imati i online kao podsetnik u svakom trenutku, čak i sa mobilnog telefona.

Tvoje je samo da odabereš datum:

Klasa 47 počinje 24. septembra, časovi od 17 do 21h.

Klasa 48 počinje 15. oktobra, časovi se održavaju od 12 do 16h.

Piši nam na info@krojacevaskola.com ili pozovi na 011 3162710. Možda je najbolje da prošetaš do škole u Nikolaja Ostrovskog 3 i dobiješ odgovore na sva pitanja.

Požuri, upisujemo samo po 8 učenika.