Vladimir Miletić i Krojačeva škola predstavljaju

3. decembar 2021.

Zašto volimo snimanja? Okruženi smo najboljim stručnjacima i ljudima koji dele znanje lako i razumljivo. Od svakog našeg predavača naučimo nešto novo, a od sjajnog Vladimira Miletića smo razumeli na koji način savladati izazove koje ima skoro svako kada dobije posao.

Kurs je namenjen prvenstveno onima koji su na početku karijere, onima kojima je to prvi posao i čak i onima koji imaju višegodišnje iskustvo, ali prvi put rade u korporativnoj organizaciji. Lekcije i teme su tako koncipirane da mogu biti pogodne i onima koji su već neko vreme u organizaciji.

Teme su praktične, razumljive i prezentuju se lako razumljivim jezikom. Na kraju kursa zaposleni mogu da rešavaju nekoliko problema kroz koje će prikazati svoje gledište određenog problema ili situacije.

Upiši na strani: DOBILI STE POSAO I ŠTA SAD?