Zašto volimo jesen i šta će nas grejati ove zime?

20. oktobar 2016.

Hladniji dani dobro su nas zagrejali i popravili raspoloženje.

Kako je to moguće?

Jednostavno! Toliko je novih učenika i kolega ovih dana u Krojačevoj školi pa i ne osećamo pad temperature.

Klase web dizajnera iskusno prate tempo nastave, druže se i rade zadatke, a kada negde zastanu, tu su predavači da na konsultacijama sve još jednom lepo objasne.

Nedavno su im se u popodnevnim časovima pridružili i WordPress developeri. Njihova obuka je kraća, uskoro će dobiti sertifikate i kažu da se sa dobrim predznanjem sve lakše savladava.

Mi se u međuvremenu pripremamo za 21. novembar, kada je početak PHP obuke.

Ako želite da budete deo naše tople zime, svratite u Nikolaja Ostrovskog 3 ili nas pozovite telefonom 011 3162 710, a možete nam i pisati na info@krojacevaskola.com.