Digitalni marketing, kompletna obuka

Upiši obuku

235€ 94€

Plaćanje do 3 rate

Paket kurseva za temeljno znanje digitalnog marketinga, bez rupa i preskakanja!

Ovaj paket sadrži pet kurseva iz digitalnog marketinga. Naučićeš šta je digitalni marketing, kako da vodiš komunikaciju na različitim platformama, da kreiraš i pratiš kampanje, koje alate da koristiš da bi postigao najveće rezultate i došao do cilja koji želiš.

Nije lako, ali je lakše kada te u svet digitala uvodi stručnjak koji na jednostavan način objašnjava sva pravila, cake i trikove.

Kroz znanje te vodi stručnjak, ti nauči, primeni i promeni.

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Tamara Vranić

Svima koji su iskreno zainteresovani da nauče više o digitalnom marketingu toplo preporučujem kompletnu obuku Krojačeve škole! Pored teorijskog znanja, kurs pruža brojne primere i korisne savete iz ove oblasti. Svaka preporuka :)

Jelena Žigić

Toliko informacija na jednom mestu! Sjajan kurs!
Maja Knežević

Sve preporuke!
Nataša Ristić

Odlicna baza za dalje ucenje i prve prakticne radove na polju digitalnog marketinga.

Tatjana Stojnić

Ako se kurs pažljivo prati, može da se izvuče pregršt korisnih informacija vezanih za digitalni marketing. I smatram da mogu da uradim kvalitetne kampanje nakon ove obuke. Veoma sam zadovoljna.

Dina Pejović

Pet zvezdica za ovaj kurs i predavača.

Bootstrap 4 -...
5 (1121 učenika)