Digitalni marketing, kompletna obuka

Upiši obuku

235€ 94€

Plaćanje do 3 rate

Paket kurseva za temeljno znanje digitalnog marketinga, bez rupa i preskakanja!

Ovaj paket sadrži pet kurseva iz digitalnog marketinga. Naučićeš šta je digitalni marketing, kako da vodiš komunikaciju na različitim platformama, da kreiraš i pratiš kampanje, koje alate da koristiš da bi postigao najveće rezultate i došao do cilja koji želiš.

Nije lako, ali je lakše kada te u svet digitala uvodi stručnjak koji na jednostavan način objašnjava sva pravila, cake i trikove.

Kroz znanje te vodi stručnjak, ti nauči, primeni i promeni.

Kursevi koje sadrži ova obuka

Obuka se sastoji iz više različitih oblasti kako bi stekla/o sveobuhvatno znanje i veštine.

Paket kurseva za...
5 (139 učenika)

IT Super Start

Paket kurseva za najbolji ulazak u IT svet! OGRANIČEN broj upisa!

5 (139 učenika)

Danilo Grbić