Ja biram poslodavca, ne on mene

Kako do željenog posla bez gubljenja vremena

7 53m

Upiši kurs

50€ 40€

Plaćanje u jednoj rati

Kako do željenog posla?

Dosta je bilo priča kako da kandidati postanu dobri za poslodavce. Hajde da zajedno napravimo unapređenu verziju sebe i postanemo resurs cenjen i tražen na tržištu rada oko koga će se poslodavci sami boriti.

Dobra poslovna biografija, kvaliteno motivaciono pismo i iznad svega struktuirana priprema za razgovor za posao su put do uspeha, ali to se, svakako, podrazumeva.

Ono nešto posebno i drugačije je promena percepcije u traženju posla.

Zato je važno da pronađemo ono u čemu si najbolji, a nakon toga ćemo pronaći kompaniju kojoj su potrebni ljudi baš kao što si ti.

Ivana Micić te stručno i lako vodi kroz proces regrutacije i uči te na koji način da se u najboljem svetlu predstaviš potencijalnim poslodavcima. Nema potrebe da učiš na sopstvenim greškama, ovaj kurs je tvoja odskočna daska.

7 Video lekcija 53m

1 Ja biram poslodavca, a ne poslodavac mene 53m
  • Kako do dobrog posla Pogledaj video
  • Domaći - Lične vrednosti
  • Moje najjače veštine
  • Domaći - Izdvoji i upiši svoje najbolje veštine
  • Profesionalno samopouzdanje
  • Domaći - Navedi 5 osobina uspešnih ljudi
  • Lični brend
  • Domaći - Napravi svoj akcioni plan izgradnje ličnog brenda
  • Motivaciono pismo
  • Razgovor za posao
  • Moja biografija
  • KVIZ - Ja biram poslodavca, a ne on mene - kviz - 7 pitanja

Microsoft...
5 (329 učenika)

MS PowerPoint

Microsoft PowerPoint, pronikni u tajne dobre prezentacije + sertifikat!

5 (329 učenika)

Ivana Micić