PODCAST - Kako ga distribuirati?

Kako doći do slušalaca i monetizovati podcast - lako je!

Upiši kurs

60€ 42€

Plaćanje u jednoj rati

Nauči kako da dođeš do slušalaca i monetizuješ svoju emisiju!

Imaš sjajnu ideju za podcast - odlično! Osmišljen je i sadržaj - još bolje! Studio napravljen i prva emisija je snimljena - nema dalje!

Ili ima? Ako želiš da u svojoj emisiji uživaš samo ti, divimo se skromnosti, veliki si čovek :)
Ali ako želiš da emisija bude dostupna svima - ovo je kurs koji će ti pokazati na koji način je to moguće.

I učićeš od najboljeg, od Željka Crnjakovića, a to znači da ćete kroz ceo proces voditi stručno, razumljivo, sistematično, bez praznog hoda.

Ovo je tvoja prilika da te čuje ceo svet!

11 Video lekcija 1h 35m 23s

1 Kako distribuirati podcast? 1h 35m 23s
  • Uvod u distribuciju Pogledaj video
  • Kako postaviti podcast na internet
  • Izbor audio hostinga
  • Pregled hostinga
  • Hosting nalog i analitika
  • Anchor hosting, distribucija i produkcija
  • Povezivanje na distributivne platforme (itunes, spotify, google podcasts)
  • BONUS Postavljanje podcasta na YouTube
  • Kako doći do slušalaca
  • Monetizacija podcasta
  • Zaključak
  • KVIZ - Kako distribuirati podcast? - 7 pitanja
Clock Završni rad (PODCAST - Kako ga distribuirati?)

Potvrdi svoje znanje za kurs PODCAST - Kako ga distribuirati?, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

ČUVENI web dizajn...
5 (1385 učenika)

Web dizajn

ČUVENI web dizajn kurs - sada je online! Ne treba ti predznanje. Dizajniraj, kodiraj i podigni web sajt!

5 (1385 učenika)

Željko Crnjaković