PODCAST - Kako kreirati sadržaj?

Napravi podcast koji će tvoji slušaoci voleti, pratiti i deliti svima!

12 56m 06s

Upiši kurs

35€ 18€

Plaćanje u jednoj rati

Kreiraj sadržaj koji će oduševiti tvoju publiku i povećati broj slušalaca! Isplatiće ti se višestruko.

Sigurno misliš da imaš najbolju moguću ideju za podcast i da su ti leptirići čije treperenje osećaš u stomaku dovoljni za uspeh.

To što osećaš je pokretač na akciju i preduzetnički duh koji te je i doveo dovde. I ne sumnjamo da ćeš baš ti da uspeš, ali mnogi neće. Može i drugačije: zamisli da baš SVI budu uspešni kao i ti.

A ti želiš da budeš na vrhu, da tvoj podcast bude popularniji, da publika bude veća.

Nemoj da učiš u hodu na sopstvenim greškama, uštedi sebi vreme i budi korak ispred: nauči kako da kreiraš odličan sadržaj i izgradiš lojalnu publiku. Publiku koja te voli, prati i preporučuje drugima. Publiku koja postaje sve veća i veća.

I učićeš od najboljeg, od Željka Crnjakovića, a to znači da ćete kroz ceo proces voditi stručno, razumljivo, sistematično, bez praznog hoda.

Ovo je tvoja prilika da te čuje ceo svet!

12 Video lekcija 56m 06s

1 Sadržaj 56m 06s
  • Uvod u sadržaj Pogledaj video
  • Šta je sve sadržaj
  • Zašto kreiramo sadržaj
  • Šta je cilj kreiranja sadržaja
  • Zašto je bitan izbor publike
  • Osmišljavanje idealnog slušaoca
  • Izbor teme i formata vašeg podcasta
  • Osmišljavanje prvih epizoda vašeg podcasta
  • Šta je cilj vašeg podcasta?
  • Kako napraviti plan za snimanje epizode
  • Tri tehnike pripreme epizode
  • Odjava i najava narednog kursa
  • KVIZ - Kako osmisliti i kreirati sadržaj za podcast? - 8 pitanja
Clock Završni rad (PODCAST - Kako kreirati sadržaj?)

Potvrdi svoje znanje za kurs PODCAST - Kako kreirati sadržaj?, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

ČUVENI web dizajn...
5 (1385 učenika)

Web dizajn

ČUVENI web dizajn kurs - sada je online! Ne treba ti predznanje. Dizajniraj, kodiraj i podigni web sajt!

5 (1385 učenika)

Željko Crnjaković