PODCAST - Oprema, softver?

Oprema za snimanje emisije, izbor softvera, postavljanje studija - tajne uspeha!

Upiši kurs

Plaćanje u jednoj rati

Nauči kako da opremiš studio za svoj podcast! Isplatiće ti se višestruko.

Imaš sjajnu ideju za podcast - odlično! Osmišljen je i sadržaj - još bolje! A sada nauči na koji način svoju ideju možeš da realizuješ brzo i kvalitetno.

Saznaj koja oprema je najbolja, koji mikrofon da koristiš, kakav ti je softver potreban, kako da postaviš studio, čak i koji položaj tela je najbolji!

Ovaj kurs sadrži sve savete i preporuke na koji način da opremiš svoj studio i realizuješ emisije - ovakvo znanje se, inače, KRADE ;) Tebi je dostupno na dlanu. Uštedi vreme i formiraj studio kao profesionalac. Like a PRO!

I učićeš od najboljeg, od Željka Crnjakovića, a to znači da ćete kroz ceo proces voditi stručno, razumljivo, sistematično, bez praznog hoda.

Ovo je tvoja prilika da te čuje ceo svet!

16 Video lekcija 2h 10m 45s

1 Tehnički deo 2h 10m 45s
  • Uvod u tehnički kurs Pogledaj video
  • Šta je sve potrebno za snimanje podcasta
  • Izbor mikrofona za snimanje podcasta
  • Oprema za snimanje
  • Izbor pravog okruženja
  • 4 preporuke za postavku opreme
  • Praktično nameštanje jedne postavke za snimanje podcasta
  • Postavka tela i ponašanje tokom snimanja
  • BONUS postavka hardverske opreme za snimanje intervjua putem Skype-a
  • Video snimanje podcasta
  • Izbor audio softvera
  • Adobe Audition
  • Snimanje u Audition-u
  • Snimanje intro-a
  • Izbor muzike
  • Kreiranje podcast vizuala u Canvi
  • KVIZ - Kako snimiti podcast? - 7 pitanja
Clock Završni rad (PODCAST - Oprema, softver?)

Potvrdi svoje znanje za kurs PODCAST - Oprema, softver?, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

TOP VIDEO KURS!...

Time Management

TOP VIDEO KURS! Ovladaj tehnikama upravljanja vremenom i produži svoj dan!

Željko Crnjaković

Predavač