Pošte Srbije

Zoran Santrač

Tokom predavanja koje je organizovano za zaposlene u Pošti Srbije stekao sam dosta znanja zahvaljujući izuzetnom predavaču. Veoma sam zadovoljan Krojačevom školom i pun sam pozitivnih utisaka. Ako me neko pita: "Gde mogu da upišem...?" Pre završenog pitanja moj odgovor bio bi: "Krojačeva škola!"

Lidija Josipović

Sve preporuke svima koji žele da se bave webom. Na predavanjima se detaljno, ali na veoma jednostavan način objašnjavaju i raktično rešavaju svi zadaci. Časovi su odlično ogranizovani. Na kraju obuke polaznici ne stiču samo neka osnovna znanja, već ono što su naučili mogu odmah samostalno da primenjuju u izradi sajtova. Nauči se mnogo trikova koji olakšavaju rad. Sve pohvale za školu i za predavača Nenada!

Marija Tepavac-Mijačić

Predavanje koje je ispunilo sva naša očekivanja, i više od očekivanja. Predavač, kao i ostali zaposleni u školi, bili su posvećeni, usmereni na potrebe koje su u našem slučaju bile specifične. Odlično! Za svaku pohvalu! Nadam se da ćemo ponovo sarađivati i da ćete naše sposobnosti krojiti svojim veštinama i znanjem.

Maja Babić

Za potrebe Pošte Srbije organizovano je posebno prilagođeno predavanje sa specifičnim programom. Krojačeva škola izašla je u susret svim našim zahtevima, od organizacije predavanja do prilagođavanja gradiva. Profesionalno i vrlo korektno. Predavač Nenad pružio je više od maksimuma. U hodu je prilagođavao časove u skladu sa našim pitanjima, a istovremeno vodeći računa da ne propustimo ništa od predviđenog programa. Pomagao je u rešavanju dilema u projektu, pružao je informacije o raznim novitetima, resursima, servisima... Predavanja su bila vrlo kvalitetna i potkrepljena primerima. Sigurna sam da smo dobili mnogo više nego što smo očekivali. Prezadovoljni smo i kao tim i kao pojedinci. Nadam se da će naša firma organizovati još obuka u Krojačevoj školi!

Ringier Axel Springer 1

Nenad Točilovac

Četrdeset časova provedenih u Krojačevoj školi zaista su bili zanimljivi. Pokrili smo širok spektar iz oblasti HTML-a i stekli dodatna znanja koja ćemo koristiti u daljem radu. Stručni kadar i visok profesionalizam u radu u ovoj školi zaslužuju svaku preporuku.

Mihailo Bošković

Topla preporuka za Krojačevu školu. Uživao sam u obuci i na svakom času naučio nešto korisno i novo. Predavač je vrlo detaljno i profesionalno pokrio predviđeni plan i program.

Marko Ristić

Odlična atmosfera. Kroz slikovita objašnjenja parenta i child-a lakše se shvata značenje HTML-a.

Ministarstvo odbrane

Major Zoran Bobar

Izuzetno dobri uslovi za IT usavršavanje. Plan i program prilagođeni su potrebama i zahtevima polaznika. Krojačeva škola prati trendove u sferi IT usavršavanja i zahteve privrede u pogledu profila znanja koje se dobija po završetku obuke. Znanje koje se stiče korisno je pre svega za dizajnere i programere koji će neposredno raditi na razvoju web aplikacija.

Aleksandra Dolović

Krojači su na jedan potpuno nov i zabavan način prezentovali svet programiranja, ni u jednom trenutku ne umanjujući nivo profesionalizma kojim se mogu ponositi. Ako ste zainteresovani da usavršite sebe i pritom se opustite, onda je Krojačeva škola pravo mesto za vas.

Major Borko Lepojević

Generalno, vrlo dobra škola. Stekao sam korisna usmerenja. Kvalifikovan kadar predavača, dobra oprema i udoban rad.

Nevena Aranđelović

S obzirom na to da imam iskustva sa raznim školama, mislim da je Krojačeva škola jako kvalitetna i da su predavači stručnjaci u svom poslu. Iskrena preporuka budućim polaznicima. Budite redovni na predavanjima, radite i učite, imaćete pomoć predavača - uspeh je zagarantovan!

Dušan Mladenović

Ministarstvo odbrane Republike Srbije Lepo je imati ovakvu školu na teritoriji Srbije, u kojoj rade ljudi koji strastveno prilaze svom poslu i struci.  Sve najbolje!

Kapetan Blagota Vuković

Ministarstvo odbrane Kao PHP programer, u određenoj meri sam se susretao sa većim brojem oblasti i tema koje sam imao priliku da slušam na obuci. Međutim, obuka mi je pomogla da proširim znanje iz oblasti web dizajna i da na drugačiji način razmišljam o radu. Tu pre svega mislim na analitički pristup rešavanju zadataka u delu koji se odnosi na dizajn, kao i na korišćenje alata i tehnika u cilju kvalitetnijeg finalnog proizvoda.

Ringier Axel Springer 2

Čarna Čobić

Odlični ste! Drago mi je da sam imala sreće da sa vama sarađujem. Izvrsni predavačo koji zaista znaju da prenesu znanje i objasne materiju koju predaju.

Milica Stojković

Ovde sam vrlo brzo stekla znanje koje će mi pomoći da se bavim web dizajnom. Izuzetno sam zadovoljna.

Ognjen Bućinac

Stručan kadar, odličan ambijent, profesionalni odnos prema učenicima. Topra preporuka!