• Marketing 3

APRIL 9, 2017

Marketing 3

Milica Vukojičić

Odlučila sam se za trening nakon završene Krojačeve škole web dizajna. Veoma sam zadovoljna i već uveliko preporučujem školu poznanicima, a i svima koji me pitaju gde sam završila obuku. Posle svega mogu da kažem da je sve ovo bilo najbolje ulaganje u sebe i svoje znanje! Moj Profil
Aleksandar Kalezic

Prezadovoljan predavačem, tipom i uslovima obuke, a ono što je najbitnije - nema okolišanja. Udara se u srž marketinga, jednom rečju - top!
Milica Švajnovic

Sve pohvale za Krojačevu školu, sve preporuke za trening, sve što ćete ovde naučiti nećete naučiti na drugom mestu. Sve najbolje.
Slađana  Đenić

Slađana Đenić

Sjajna je stvar kad se desi da očekivanja koja imaš budu premašena. Trening je odlično koncipiran. Teoriju prati mnoštvo praktičnih primera. Svaki polaznik je aktivno uključen i ima priliku da vidi kako da primeni teoriju na sopstvenom biznisu. Ana, kao trener, izvodi sve igrače na teren, nema zabušavanja na klupi. Atmosfera je timska i vrlo opuštena. Posle treninga steknete utisak da marketing i nije neki bauk.
  • Content 1
Grupna slika Content 1

NOVEMBAR 28, 2015

Content 1

Svetlana Vuković

Veoma zanimljiva i korisna obuka, a znanje se može upotrebiti u svim poljima poslovanja. Preporučujem obuku. Inspirisaće vas, pomoći će vam da razradite postojeće ili ostvarite neke nove ideje kroz opuštenu i prijatnu atmosferu. Predavači su sjajni, tako da je uspeh zagarantovan.
Irena Marinković

Ovo je korisno i zanimljivo iskustvo koje sam već preporučila prijateljima. Predavači su odlični i pre svega dobri i uspešni ljudi koji umeju da prenesu znanje. Mnogo sam naučila i zadovoljstvo je biti njihov učenik.
Katarina Jović

Profesionalno, ali u isto vreme opušteno, što olakšava sticanje novog znanja. Predavači su vrlo kometentni za teme koje su obrađivane.
Milan Spasojević

Obuka je lepo osmišljena i zanimljiva, predavanja drže pažnju i možda sve treba da traje duže.
Miloš Crepulja

Jedinstvenim pristupom ćete zaista savladati ono zbog čega ste ovde. Drugi samo obećavaju, a tim Krojačeve škole zaista i realizuje ono što obeća.
Tatjana Teofilović

Savladajte kontent i vladajte internetom!
  • Marketing 2
Grupna slika Marketing 2

MART 15, 2015

Marketing 2

Aleksandra Jovanović

U prijatnoj atmosferi dobićete sve korisne informacije koje ste očekivalI. Sada su mi mnogo jasnije stvari oko kojih sam imala dilemu.
Tatjana Šoštarić

Ana je odlična, budi entuzijazam koji me je zadivio, animira ljude i pokreće ih na akciju.
Maja Kokotović

Veoma koristan i zanimljiv trening. Organizovaćete svoje ideje i videti širu sliku. Sjajno iskustvo i izvanredan predavač.
Milica Popović Bogunović

Mislim da je Ana najbitnije stvari prezentovala na odličan način. Mene je pokrenula da konačno završim svoj projekat i podelim ga sa drugima.
Tatjana Trajković

Anina energija, optimizam i stručnost čine da ovo predavanje bude jedno od najzanimljivijih na kojima sam bila. Reč marketing do sada mi je zvučala nezanimljivo. Posle ovog treninga imam želju da čitam, pričam i diskutujem o marketinškim principima, teorijama i aktivnostima.Nisam verovala da će mi ova oblast ikada biti interesantna, ali sada sam promenila mišljenje, marketing je postao inspirativan.

Vladimir Ivaz

Anino predavanje je jasno, strpljiva je, a informacije prenosi na interesantan i rasterećujući način. Mogu uvek da računam na nesebičnu pomoć nakon završene obuke, a upoznao sam divne ljude koji mogu da mi budu poslovni partneri i saradnici. Moj Profil
  • Marketing 1
Grupna slika Marketing 1

MAJ 25, 2014

Marketing 1

Marija Malečkov Ivanković

Iskreno, otvoreno i neposredno prenošenje znanja i iskustva! Iza Ane se ogleda izuzetno veliko iskustvo u oblasti kojom se bavi. Podstiče slušaoce da se usredsrede na problem i rešenje. Hvala na divnim savetima!
Milan Kovačević

Trening je veoma dobro osmišljen, sažet i zabavan. Temeljno i veoma interesantno predavanje. Iskrena preporuka svim preduzetnicma koji ulaze u svoj posao.
Jovanka Uljarević

Sve je kristalno jasno objašnjeno. Motivišuće, pokreće na akciju i uspeh. Ozbiljnost u pristupu materiji, lakoća u prenošenju znanja, opuštenost i učenje. Jednom rečju - uživanje! Hvala!
Female icon

Marija Milićević

Ako želite da savladate tajne dobrog marketinga, ovo je prava škola za vas. Steći ćete jasnu sliku i usmeriti se ka onome što radite. Profesionalnost i posvećenost predavača su na prvom mestu.
Nevena Čeklić

Ana nesebično deli svoje znanje sa polaznicima treninga. Posebno se posvećuje svakom od njih, nudi konkretne ideje i rešenja svakome ponaosob.
Vladimir Popović

Zadovoljan sam prezentacijama i čitavom obukom. Celokupna priča Krojačeve škole i predstavljanje putem interneta u skladu su sa njihovim vrednostima i ciljevima. Planiram da nastavim edukaciju i saradnju sa Krojačevom školom.