Kod nas uvek zvoni za početak!

15. februar 2019.

Znate onu priču da nema više obuka u učionicama?
Da smo sve programe prebacili na eLearning platformu i unapredili ih?
Da sada mogu da uče svi koji su to oduvek želeli, ali nisu bili u mogućnosti zbog obaveza il udaljenosti?

Ta priča je istinita. I traje.

Međutim, paralelno sa njom, u jednoj našoj učionici odvijala se priča sa učenicima koji su pre nekoliko meseci počeli da uče, a pre nekoliko dana postali full-stack developeri.
Dobili su sertifikate i sada su zvanično najtraženiji kadar za zapošljavanje. To je za njih, ali i za nas veoma važno. Oni imaju dovoljno znanja, a mi dovoljno razloga da ih preporučimo poslodavcima.

Čestitamo im i podržavamo ih, bez izuzetka. Predavači kažu da je ovo bila odlična klasa. Neka samo ostanu takvi i uspeh neće izostati.

Ali, da se vratimo ponovo u učionicu. Ona još uvek postoji. I neki ljudi tamo uče. Ali ima mnogo, mnogo više onih koji uče online. I tek će ih biti.

Zato što često uvodimo nove kurseve ili unapređujemo programe.
Imamo akcije i popuste na online kurseve.
Tu smo kad god neko hoće da postavi pitanje ili potraži savet.

I naravno da će svako izabrati da kurseve Krojačeve škole sluša online i po svojim pravilima.

Zato, kad kod nas zvoni, znamo da nije kraj.
To je još jedan poziv i upis. Ili još jedno pitanje: zašto da izaberem online učenje?
Možda neko zove da upiše Školu lepog govora, Marketing nije bauk i brojne stručne treninge u učionici?

Zvono za kraj kod nas ne postoji. Jer uvek postoji nešto više da se nauči i reši.
Svaki put kad pozovete - to je početak.