Novi online kursevi obaraju rekorde, pomeraju granice!

16. avgust 2019.

Jeste li videli da smo objavili nove online kurseve?

Ukoliko niste, sada imate priliku.

Ali pre toga, o ovim kursevima treba da znate da su:

• Sada po SUPER, SUPER cenama, ali to neće trajati dugo.
  • Opravdali očekivanja učenika, ali i naša.
  • Već u prva 24h nakon objavljivanja postigli rekordan broj upisa do sada.
  • Odmah dobili isključivo pozitivne komentare, preporuke i utiske.
  • Pomerili granice u interesovanjima i znanju - zato što se o temama nekih kurseva do sada nije govorilo.

Evo o kojim se konkretno kursevima radi, pa vi zaključite sami zašto posle njih više ništa neće biti isto:

• Kako osnovati preduzetničku firmu - Namenjen svima koji žele da samostalno osnuju preduzetničku firmu. Sve važne informacije i korisni saveti na jednom mestu, plus vežba - da uspeš iz prve!
  • Top CV i motivaciono pismo - Lekcije zlata vredne, potrebne svima koji konkurišu za posao ili žele da imaju spreman CV, kada se ukaže prilika. Ali dobar CV - onaj koji HR menadžeri i poslodavci čitaju od početka do kraja.
  • Hrana i/ili ADITIVI - Kakav je ovo online kurs! Menja život - bukvalno! Sve o aditivima i njihovoj ulozi u ishrani savremenog društva. Svako treba da završi ovaj kurs, jer nema osobe kojoj na prvom mestu nije zdravlje.
  • Napredni Excel - za one koji žele da dostignu neslućene mogućnosti u poslu i budu 5 koraka ispred svih.
  • Naredni Word - za Word nindže i dominaciju među kolegama. Znanje koje će iznenaditi i šefovog šefa. :)

Inače, broj upisa za ove kurseve je ograničen pa zaista treba da požurite.

Za sva dodatna pitanja smo, kao što znate - uvek tu!

info@krojacevaskola.com
Inbox - društvene mreže