Počinjemo školsku 2018. u velikom stilu

11. januar 2018.

Raspust se završio, praznici su prošli, a mi se odmorni i nasmejani polako vraćamo u školske klupe. 15.januar je za naše učenike prvi školski dan u ovoj godini.

JavaScript klasa još malo završava svoju obuku, Frontend developeri se uskoro upoznaju baš sa JavaScriptom, web dizajneri klase 43 ulaze u treću nedelju obuke, a u ponedeljak dočekujemo prepodnevnu klasu 44.

To nije sve!

Za januar smo pripremili WordPress obuku koja počinje 24. i traje 10 dana, a stručni trening Ane Jovanović, Marketing nije bauk, održaće se 27. i 28. januara. Za oba programa je ostalo vrlo malo mesta, pa bi bilo dobro da nam se što pre javite i rezervišete svoje. Mi smo uvek budni na mejlu info@krojacevaskola.com ili broju telefona 011 3162710.

Ako se po januaru poznaje godina - ova 2018. će nam biti puna znanja i vrednog rada. Ne bunimo se i radujemo se svemu što nas čeka.