Aprilski dani u školi

26. april 2018.

Šta radimo ovih dana? Uživamo! April nam protiče u razmeni dobre energije, počecima i...upisima!

U aprilu je klasa 44 dobila sertifikate i nastavila svoj put sa novim znanjem i veštinama, a nas učinila ponosnim.

April su obojila upoznavanja sa budućim web dizajnerima, a sada našim učenicima, jer su krenule klase 45 i 46. Tek su na početku, ali im se dopada sve što su do sada naučili. Dovoljno za dolazak u školu sa osmehom.

Napravili smo još jedan besplatan kurs baš u aprilu. Sada možete naučiti kako da radite sa gotovim WordPress temama, a sve što je potrebno je registracija na sajtu i klik na dugme za upis.

Aprilski sunčani dani su nas pokrenuli na igranje, pa smo uveli gejmifikaciju i učenje učinili zabavnijim. Šarenilo novih bedževa je školi dalo veseliju notu.

Znate li šta je još važno da uradite u aprilu? Da rezervišete svoje mesto u jesenjim klasama. Daćemo vam primer i zašto. Full - stack obuka počinje 8. oktobra i klasa je odavno puna. A april je idealno vreme da već sada rezervišete svoje mesto i bezbrižno odmarate ili putujete na more.

Web dizajn obuka ima dva termina - 23. septembar i 15. oktobar, a neka mesta su već rezervisana.

Frontend obuka počinje 10. septembra i ostalo je još 4 mesta.

Pravo vreme za nove odluke. Pišite nam na info@krojacevaskola.com, pozovite na 011 3162710 ili prošetajte do nas u Nikolaja Ostrovskog 3.

Praznike slavimo 30. aprila i 1. maja, a od srede smo tu i nestrpljivo vas čekamo.