Google Ads

Postavi kampanju koja ti dovodi kupce! Pravila i cake za pokretanje Google Ads kampanja

Upiši kurs

65€ 26€

Plaćanje u jednoj rati

Veća poseta, više poziva, još više kupaca?
Savladaj Google Ads i napravi kampanju koja radi.

Jedan naš kolega je rekao da zna idealno mesto za sakrivanje leša - druga strana Gugla!

Jeste crni humor, ali slikovito prikazuje potrebu da tvoj web sajt bude na prvoj strani listanja na Guglu. Postoji puno načina kako se to može postići i ništa nije jednostavno kao što na prvi pogled zvuči. I nije samo jedna akcija u pitanju, već široka lepeza aktivnosti koje se moraju uraditi da bi se sajt dobro kotirao prilikom pretrage.

U ovom online kursu ćeš savladati pravila na koji način da postaviš kampanju koja će povećati posetu sajtu, povećati broj poziva ili dovesti više kupaca u tvoju prodavnicu.

Ovo je ozbiljan, detaljan, sadržajan i kurs pun primera i vežbi.

Dobijaš i znanje i sertifikat! I kupce, da!

29 Video lekcija 1h 39m 57s

• KVIZ - Kviz - Pravljenje oglasa - 5 pitanja

Male icon

Boban Radović

Lepo objašnjene neke osnovne stvari prilikom kreiranja naloga i oglasa. Početnik koliko toliko može da se upozna sa Google Ads-om i po ovoj ceni je korektno, ali nešto više od toga ne. Potrebno malo više praktičnog primera, kako bi izgledalo da se kreira oglas za nekog klijenta, od istraživanja ključnih reči i svega ostalog, pa i deo u analitici koji je potrebno da se isprati. Sve je to deo Google Ads-a i onaj ko želi da postavi oglas je potrebno da sve to zna.
Female icon

Emilija Miletić

Odličan i temeljan kurs, korak po korak se ide i objašnjava što nam pomaže da razumemo šta koja stvar predstavlja i kako da je najbolje upotrebimo. Uz kurs sam postavljala reklamu za firmu u kojoj radim i prvi smo sad na googlu :) sve preporuke!
Male icon

Vasko Davkov

Odlican

Paket Excel kurseva...
5 (1042 učenika)

EXCEL, kompletna obuka

Paket Excel kurseva - osnovni, srednji i napredni nivo. Nauči, primeni i dominiraj!

5 (1042 učenika)

Katarina Jočić