Vimeo slika
Bojan Bates

Bojan je predavač u Krojačevoj školi (koju je, kao i Marko, i sam završio). Kakav je Bojan? Učenici kažu da je strpljiv, pedantan, prijatan i odličan pedagog (prirodan talenat). A Krojači kažu da je vedar, posvećen, fokusiran i operativan.

Jednostavno, Betmen!

Rođen u Smederevu, gde je završio Tehničku i muzičku školu. Tokom studija na Kriminalističko - policijskoj akademiji u Beogradu, odlučio je da konačno proširi svoje znanje o novim tehnologijama koje su ga oduvek interesovale.

Upisao je Krojačevu školu web dizajna i obuku završio među najboljima u klasi. Ubrzo je dobio priliku da prenosi znanje novim kolegama i pruža im podršku u bavljenju web dizajnom. Podučavanje za Bojana predstavlja veliki izazov, jer rad sa učenicima podrazumeva stalno usavršavanje znanja i ličnih osobina, ali i komunikaciju i saradnju sa klijentima u okviru obuka.

Bojanovi kursevi

Veliki prasak - početak svega!

Veliki prasak - početak svega!

HTML, CSS, Responsive, Bootstrap, rad sa serverima - 13 sati video lekcija i...

Domen, hosting, cPanel
Besplatno

Domen, hosting, cPanel

Online kurs - Kako da podigneš web sajt na server, sažeto i jasno pokazano.