Izbor je tvoj, a načina dva - učenje nikada nije bilo lakše

31. oktobar 2017.

Za početak, da vam prenesemo delić atmosfere iz škole. Web dizajneri su jako vredni, klasa 42 uveliko uči Responsive i Bootstrap, 41. upoznaje jQuery tajne, frontend developeri ove nedelje završavaju obuku i rade punom parom, dok programeri kreću u ozbiljnije vode JavaScript-a. Naravno, tu je i WordPress grupa, sutra polažu završni test i okitiće se još jednom veštinom.

I to nije sve. Ako pažljivo pratite našu onlajn školu, sigurno ste primetili da je kurseva sve više. Veliki prasak je za početak svega, JavaScript Core za uvod u ovaj važan programski jezik, tu su još Responsive dizajn i Bootstrap, SASS, jQuery, AJAX, a možda smo najponosniji na našu prvu online obuku - Frontend. Kako izgleda učenje od kuće je najbolje da proverite upisivanjem naših besplatnih kurseva - Atom, Domen, hosting, cPanel i WordPress instalaciju. A kada ih upišete jednom - vaši su zauvek. Zar to nije sjajno?

Nama telefoni svakodnevno zvone, a mejlovi stižu. Kako zašto? Pa, upisujemo nove klase. Izgleda da se sa novogodišnjim odlukama poranilo, jer su nam decembarske i januarske grupe skoro pune. To je samo pokazatelj da su naši budući učenici odgovorni i vredni i da žele na vreme da osiguraju svoje mesto za učenje.

Izbora je mnogo, a znanje je tu, bilo da se odlučite za rad u učionici ili kod kuće.

Frontend i web dizajn počinju u decembru, odaberite i javite nam. Dođite do Nikolaja Ostrovskog 3 ili pozovite telefonom 011 3162 710, a možete nam i pisati na info@krojacevaskola.com. Uvek rado odgovaramo na sva pitanja.