Grupna slika Frontend developer

Frontend developer

Sve što ti je potrebno da postaneš odličan frontend developer! Uvek traženo zanimanje!

Female icon

Ana Radakovic

Kurs za svaku preporuku! Predavači umeju da prenesu znanje na pravi način, svima razumljiv, otvoreni za sugestije. Za jako kratko vreme sam uz njihovu pomoć uspela da naučim puno novih stvari. Vrlo profesionalni, a opet dovoljno opušteni da se učenik oseća prijatno i da se ne ustručava da postavi pitanje iako možda smatra je "bezvezno". Uskoro planiram i nove kurseve da upišem jer sam sigurna da ću sa njima steći još puno veština koje ce mi značiti za karijeru.
Mihajlo Buric

Svaka preporuka za Krojačevu školu! Vrlo profesionalno, a ipak vrlo zabavno. Super iskustvo koje bih svakom preporučio!

Branislav Brankov

Predavač Danilo Vešović je profesionalac...njegova energija i sistem rešavanja "problema" koje sam ja imao, fenomenalni su.

Moj Profil

Nikola Samardžić

Završio sam obuku frontend, nije bilo lako ali sam se jako mnogo potrudio i iskreno mislim da sam u ovom periodu jako mnogo napredovao. Nisam mogao ni da zamislim da ću u ovako kratkom periodu naučiti ovoliko mnogo korisnih stvari. Mnogo sam Vam zahvalan! Puno se zahvaljujem što ste mi pružili šansu da počnem da se bavim onim što sam od uvek želeo, a to je upravo ovaj posao!!! Moj Profil

Sanja Drobac

Škola u kojoj može dosta da se nauči. Predavači su uvek spremni da odgovore na svako naše pitanje i uvek se trude da prenesu što više znanja. Atmosfera je uvek pozitivna, svi su nasmejani. Moj Profil

Damir Odobašić

Odličan kurs za ulazak u svet JavaScripta koji velikim delom pokriva osnove jezika kao jQuery framework. Nakon završetka imaćete veoma dobru bazu za dalji napredak u zavisnosti od pravca kojim želite da idete. Svaka pohvala za predavača. Moj Profil
Grupna slika AJAX

AJAX

AJAX online kurs - naučiš i upotrebiš. I nema baš neke veze sa Holandijom.

Damir Odobašić

Odlično koncipiran kurs sa veoma konkretnim i kvalitetnim informacijama koje ćete definitivno uspešno usvojiti i kasnije biti u stanju da primenite. Moj Profil
Bojana Tomasevic Drazic

Izuzetno dobro osmišljen online materijal. Vrsni predavači koji vas pedagoški uvode u materiju i najkomplikovanije koncepte vam veoma jasno i sa lakoćom predstavljaju. Upravo ovo u odnosu na često komplikovane i konfuzne tutorijale čini razliku između pravog znanja, kakvo predavači u Krojačevoj školi poseduju, i poluznanja sa kojim se često srećemo. Najiskrenija preporuka svakome ko zaista želi da razume i savlada materiju.